Мешканець Сумщини двічі за п’ять років став переможцем лотереї “Лото-забава”

1019
лото забава

“Лото-Забава”: стало відоме ім’я четвертого переможця акції “Злови машину на День народження”.

Про це повідомляє ТСН

11 листопада 2018 року лотерея “Лото-Забава” урочисто відсвяткувала свій дев’ятнадцятий День народження, а вже 18 листопада на розіграш 1006-го тиражу до студії завітав фінальний переможець акції “Злови машину на День народження”. Ним виявився мешканець Сумської області – Микола Шапаренко.

Микола Михайлович має значний лотерейний стаж та відданий лотерейному хобі вже близько 10 років. За цей час переможець вже вшосте завітав на зйомки прямого ефіру “Лото-Забава”. На досвіді пана Миколи також і значний виграш: у 2013 році йому пощастило виграти в одному з конкурсів “Лото-Забава” 100 000 гривень. Тоді свій виграш він витратив на покупку комп’ютера, телевізора та антени, і залишилось ще на подарунки для дітей. Цього ж разу Миколу Михайловича спіткав приз сумою 400 000 гривень.

У конкурсі “Багаті та Відомі” були виграні 100 000 гривень. Приз дістався Івану Кравчуку з Івано-Франківської області, який сидів у зеленому ряді на місці 16. Іван Іванович опинився на майданчику “Лото-Забава” уперше та дуже хвилювався, коли дізнався, що став переможцем конкурсу. Як пізніше зізнався пан Іван, у його перемозі взяла участь вся сім‘я: мати купила щасливий лотерейний білет, а дружина допомогла відправити смс-повідомлення з комбінацією для участі у конкурсі “Багаті та Відомі”. Виграні 100 000 гривень планують витратити теж на всю сім‘ю – на придбання квартири.

Оператор державних лотерей “М.С.Л.” вітає переможців і радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини