“Мені соромно за всіх нас, хто називає себе патріотами і не знаходить час зайти і запитати «Хлопці, як Ви?» – волонтерка

912

Волонтерка Наталія Юсупова на своїй сторінці у Facebook звернулася до “патріотів України” і пояснила, чому їй соромно за таких людей:

“Дивіться, це ноги воїна, який отримав важке поранення. Вісім місяців він по госпіталях і не був жодного дня вдома! За вісім місяців він переніс незліченну кількість-у операцій, більше 30 точно! І ніхто не знає, скільки ще належить перенести.

Я приходжу в понеділок, а він мені каже «Наташа, ось як так, пацани кожен день гинуть на передовій, в госпіталях бійці лежать роками, ми в центрі Києва, тут то концерт кричить під вікнами, то салюти, то гонки на мотоциклах з ревом , що вуха закладає. Мій лікар пішов у відпустку, навіть не сказавши мені, а я чекаю операцію, санітарка волає, винось качку сам, раз можеш стати на милиці. Відкривають фб, а там патріоти кричать, що війна, що люди гинуть, а самі то відео викладають по сто разів на день, то фотосесії у них, то ще що-небудь. Всі вони мріють потрапити в парламент, щоб змінити країну. Скажи мені, а чому коридори госпіталю порожні? Ми весь час бачимо одних і тих же, одиниці людей. Вони тобі пишуть, що мовляв пораненим це не потрібно, а ти їх спитай, а їм не хочеться самим дізнатися як ми тут «відпочиваємо» ?? »Я слухала мовчки, мені соромно, я не знаю що сказати. Так, мені соромно за всіх нас, хто називає себе патріотами і не знаходить час зайти і запитати «Хлопці, як Ви?» Зате на все інше, час є. Мені часто кажуть, що я дістала всіх своїм госпіталем. Ну да, якби Ви знали, як Ви дістали своєю байдужістю! Змінювати країну Ви хочете? Так будьте насамперед Людьми!”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.