“Мені пропонували виїхати за кордон послом” – Бурба про пропозицію ОП за мовчання у справі “вагнерівців”

956

Колишній глава військової розвідки України, генерал-полковник Василь Бурба розповів, що Офіс президента пропонував йому посаду посла в одній з країн в обмін на заяву, що підготовки операції з “вагнерівцями” ніколи не було.

Про це Бурба заявив в інтерв’ю телеканалу “Настоящее время”, яке вийшло 13 грудня, – пише Прямий.

“Мені пропонували виїхати за кордон послом. Це було на початку 2021 року… Послом України в одну з країн. Я відмовився. Мені пропонували іншу посаду в обмін на те, що я скажу про те, що операції не було. Це була пропозиція від керівника спецслужби України, який був делегований, за його словами, керівником офісу (президента – Ред.). Там були не тільки пропозиції виїхати, там були і погрози”, – сказав Бурба журналісту.

За його словами, йому погрожували кримінальними справами, зняттям охорони і забороною на виїзд з України.

Крім того, генерал-полковник повідомив, що операція провалилася через її перенесення і ймовірного дзвінка якогось зрадника з України в Білорусь.

“Основний варіант для мене – це дзвінок В Білорусь і це зрада. У нас є люди, які працюють не на Україну, а на інші держави, є “кроти”, які дивляться і підказують, щоб подібні операції не увінчалися успіхом. Якщо був подібний дзвінок В Білорусь, то президент України повинен був знати про нього”, – упевнений Бурба.

Крім того, він сказав, що йому вже більше двох місяців не дають підписати протокол з його свідченнями парламентської тимчасової слідчої комісії у справі “вагнерівців”. Він припустив, що це пов’язано зі спробою фальсифікувати його свідчення.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини