Медики валяться з ніг, а пацієнти лежать просто в коридорах: Covid-19 різко вдарив по Харківщині

940

У Харківській області захворюваність на коронавірус знову пішла вгору. У цьому регіоні фіксується одна з найважчих ситуацій з епідемією в Україні прямо зараз: не вистачає місць у лікарнях, багатьом пацієнтам відмовляють у госпіталізації, а медикам доводиться працювати ще більше.

У той же час відкривати додаткові відділення в області не поспішають. Закривати і переводити школи на дистанційку поки що теж не хочуть, – пише Оbozrevatel.

Місць у лікарнях не вистачає, пацієнти лежать у коридорах

Харківська область, як і в попередні хвилі коронавірусу, вийшла на перші місця за захворюваністю в Україні. Добова кількість виявлених випадків інфекції поступово наближається до тисячі. Зростає зокрема і летальність.

Захворюваність на коронавірус на Харківщині йде вгору.

Статистика смертності від коронавірусу в Харківській області.

Лікувальні установи знову починають наповнюватися інфікованими пацієнтами. Так, волонтерка Наталія Попова у Facebook опублікувала фото з обласної лікарні, де видно, що ліжка стоять прямо в коридорах. За її словами, така ситуація там на всіх трьох поверхах.

Біля самої лікарні вже шикуються черги з машин швидкої допомоги. Далеко не всім хворим вдається отримати своє місце, багатьох просто відмовляються приймати.

“Ми хотіли госпіталізувати бабусю, їй 80 років, у неї коронавірус. Але нам у швидкій сказали почекати. Я дуже боюся, що вже через кілька днів просто не буде місць у наших лікарнях і її відвезуть кудись за місто”, – хвилюється місцева жителька Світлана Хоменко.

Пацієнти змушені лежати в коридорах

Тут же стоять кисневі концентратори

Черги зі швидких перед обласною лікарнею. Але госпіталізовують не всіх

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини