Марина Порошенко розповіла про свої улюблені місця у столиці

544

Київ для Марини Порошенко є не просто рідним містом, а й особливим місцем, з яким у неї пов’язані найвизначніші моменти життя.

Про це лідерка списку партії “Європейська Солідарність” на виборах до Київради розповіла в інтерв’ю журналу “Наталі“.

“Київ для нашої родини особливий, бо тут ми познайомилися з моїм чоловіком, в цьому місті виросли наші діти, а тепер зростають онуки, тут поховані наші батьки”, – говорить Марина Порошенко.

За її словами, все своє свідоме життя вона прожила на Печерську, а в шкільні роки разом із друзями часто відвідували територію Києво-Печерської лаври, піднімалися на дзвіницю, досліджували київські схили.

Марина Порошенко показала в Києві свої улюблені місця

“На свята бігали до метро “Арсенальна”, бо туди приїздила військова машина, з якої запускали святковий салют”, – згадує колишня перша леді.

На думку Порошенко, “місто стає дорогим лише у зв’язку з певними людьми чи подіями”. Тому одним із найромантичніших місць столиці вона вважає Володимирську гірку.

“Ми часто гуляли там у юності з моїм майбутнім чоловіком Петром Порошенком. Саме там було наше останнє побачення перед тим, як він пішов до армії. Це був дуже хвилюючий момент, бо ми були юні, закохані, і розлука на два роки тоді для нас здавалася справжньою вічністю. Але ми витримали. Наше кохання стало лише сильнішим. І ми разом уже 36 років!” – розповіла Порошенко.

Марина Порошенко розповіла історії, пов'язані з улюбленими місцями у столиці

За словами Марини Порошенко, з часом багато місць набувають особливого значення.

“І, на жаль, не завжди через приємні події. Разом із багатьма киянами під час Революції Гідності я була на Майдані Незалежності та Інститутській. І тепер щоразу, коли проходиш Інститутською чи вздовж “Стіни пам’яті” Михайлівського Золотоверхого собору, відчуваєш особливу енергетику і, звичайно, замислюєшся і над ціною людського життя, і над ціною незалежності цілої країни”, – наголосила вона.