“Мама не виховувала”: Анастасія Приходько пригадала, як “росла на вулиці”

741

Українська співачка Анастасія Приходько продовжує знайомити прихильників зі своїм дитинством.

Так, цього разу заслужена артистка України розповіла фоловерам в Instagram про своє виховання. Як зазначила зірка, її “виховувала” не мама, а вулиця, передає ТСН.

“Чули про таке поняття як “рости на вулиці”? Так ось я з тих людей, які росли на вулиці. Мене не виховувала мама – ні, від мене вдома вимагали певних завдань, які я виконувала, а потім належала собі. Багато в чому мене навчила вулиця, це і доброті і жалості, злості і повазі, але головне, чого я навчилася бачачи дуже багато, як це, ставати лідером! Цьому дійсно можна навчитися, неправда, що лідерами народжуються, і, повір, я знаю про що я говорю, по життю ця якість дуже важлива і потрібно вміти нею користуватися” – поділилася виконавиця.

Також Приходько звернулася до своїх читачів та закликає їх “не ламатися, не розмінюватися та не перекидати відповідальність”, щоб не сталося.

“Повага завжди має бути до людей, без цього неможливо бути лідером, це фундамент. Залишайся лідером насамперед не для суспільства, а для себе, вчися, розвивайся, удосконалюйся і вір в себе! Тому що крім нас самих ми нікому не потрібні” – зазначила співачка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини