Мало не задихнулася: Гайтана поскаржилася на погані умови в українському літаку

813

Українська співачка Гайтана поскаржилася на вітчизняного авіаперевізника, оскільки в літаку, яким вона летіла з Києва до Херсона, нічим було дихати через вихлопні гази. Крім того, з щілин на борту був дуже сильний протяг.

Відповідний допис вона опублікувала на особистій сторінці в Instagram. Артистка зазначила, що їй належить ще один рейс, яким вона боїться тепер летіти, – пише Оbozrevatel.

“Друзі! Будьте обережні! Бережіть себе. Наслідки після такого польоту: нудота, безсоння, головний біль, страшна інтоксикація”, – написала співачка.

За її словами, перед зльотом в салоні літака почало смердіти вихлопними газами, через що пасажири ледь не задихнулися.

“Мені довелося дихати в рукав джемпера, щоб хоч якось не втратити свідомість. Інтоксикація. Страшно уявити, якби в салоні перебували діти”, – написала співачка.

Допис Гайтани про українську авіалінію.

Також вона додала, що під час польоту з щілин, які утворилися в салоні літака, почало протягати, й пасажирам довелося самостійно усувати проблему.

“Коли ми намагалися щось придумати, виявили, що пасажири попередніх польотів, ці щілини вже заповнили простими серветками. Тобто проблема давно відома, але нічого не виправили”, – доповнила Гайтана.

Співачка Гайтана.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини