Макрон заявив, що Росії необхідні “гарантії безпеки”, коли та повернеться до переговорів

1299

Проте український народ має сам вирішити, як, коли і на яких умовах проводити такі переговори, зауважив французький лідер.

Президент Франції Емманюель Макрон заявив про необхідність гарантій безпеки для Росії в майбутній структурі безпеки в Європі, коли Москва повернеться за стіл переговорів з Києвом. Про це французький лідер розповів в інтерв’ю французькому телеканалу TF1, – пише ТСН.

Так, Макрон сказав, що Москва має мати власні “гарантії безпеки”, коли повернеться за стіл переговорів. Водночас політик висловив думку, що рішення про перемовини між РФ та Україною має ухвалювати Київ.

“Ви думаєте, що коли ми проходили випробування, пов’язані з Ельзасом і Лотарингією, ми б хотіли, щоб світовий лідер говорив нам зробити те чи інше? Так і тут – це вирішувати українському народу самостійно, а не нам, вирішувати, на яких умовах, як і коли (проводити переговори – ред.)”, ­– розповів президент Франції.

Він також повідомив, що обговорював це питання з президентом США Джо Байденом від час свого візиту до Вашингтона. Лідери держав дійшли згоди в необхідності подальшої допомоги з боку Заходу Україні в протистоянні російській агресії. Водночас західні політики намагатимуться посадити Москву за стіл переговорів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини