Майже добу на Кіровоградщині шукали дворічного хлопчика: у дитини переохолодження

850

Поліцейські Кіровоградської області знайшли дворічного хлопчика. Про його зникнення стало відомо 16 березня. У дитини явні ознаки переохолодження.

Хлопчика шукали майже добу та знайшли аж за 4 кілометри від селища. Про це повідомили у Ювенальній поліції, передає 24 канал.

Хлопчика з переохолодженням доставили до лікарні

Стурбована жінка повідомила про зникнення свого малолітнього сина до Олександрівського відділу поліції 16 березня. Мати розповіла, що хлопчик зник із власного подвір’я.

На розшук малюка одразу зорієнтували особовий склад поліції, працівників ДСНС та громадськість. У пошуках хлопчика поліцейські відпрацювали буквально кожен куточок селища.

Вже наступного дня (17 березня – 24 Канал) під час проведення пошукових заходів хлопчика було знайдено за 4 кілометри від селища, з явними ознаками переохолодження, – зазначили у Ювенальній поліції.

Дитину одразу ж доставили до лікарні для огляду та надання необхідної допомоги лікарями.

Важливо! У Ювенальній поліції закликають: “Шановні дорослі️ Не залишайте дітей без нагляду! Пам’ятайте, що життя та здоров’я ваших дітей залежить від постійного контролю, любові та турботи”. Якщо ваша дитина вже зникла, одразу же повідомляйте про це за номером 102. Обов’язково розкажіть усі подробиці, адже це дасть можливість швидко зреагувати та знайти її, наголошують поліцейські.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини