“Лише вступ України в НАТО може гарантувати безпеку та мир” – Володимир Зеленський

884

Нарощування Росією військової сили біля українського кордону є загрозою для “всього демократичного порядку”. У ситуації, що склалася, гарантувати безпеку і мир може тільки членство України в НАТО.

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю британській газеті The Daily Telegraph, яке він дав напередодні поїздки в Париж для переговорів з президентом Франції Еммануелем Макроном і канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель, – пише Оbozrevatel.

“Це конфлікт, який вирішить, чи буде збережений істинний демократичний порядок, чи буде працювати принцип непорушності кордонів і чи буде свобода народів вибирати свою долю”, – зазначив президент.

Зеленський сказав, що зараз біля кордону України, на окупованих територіях Донбасу та в Криму зосереджено більше російських військ, ніж в 2014-2015 роках, коли йшли найзапекліші бої.

“Це тиск на Європу та Захід в цілому. Це перевірка міцності наших зв’язків і ваги слів і рішень західних країн”, – підкреслив гарант.

Глава держави додав, що Росія загрожує Україні не тільки стягуванням озброєння. Це проявляється також у поширенні фейків, спробах втручання в політичні та виборчі процеси в інших країнах, кібератаках.

“Ось чому ми повинні спільно боротися з дезінформацією, захищати наші політичні інститути та забезпечувати прозорість економічних процесів”, – сказав Зеленський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини