Львівські розробники за добу зібрали на Kickstarter суму для запуску на ринок худі-дощовика

1835

Львівський бренд “Авіація Галичини”, який запустив інноваційний продукт на Кікстартері, зібрав необхідну суму для запуску виробництва за одну добу. Збір коштів на худі SYLA стартував у вівторок, 19 червня, а станом на зараз розробники уже отримали понад 8, 9 тис. доларів. Про це повідомляє 032.ua.

Нагадаємо, команда зі Львова планувала зібрати за 30 днів 7 тисяч доларів та запустити першу партію у виробництво.

«Syla» — інноваційне худі, що об’єднало в собі худі та дощовик, який можна сховати в комір, а ще він може слугувати подушкою під час переїздів в авто, поїзді, літаку чи автобусі. Розробники, якими виступає компанія «Авіація Галичини», вважають «Силу» ідеальним одягом для мандрів містом та горами.

Худі має багато функціональних кишень — сюди може вміститись все необхідне: від ключів та навушників до планшету і книги. Кишені пошиті з надміцної плащової тканини (100% поліестр), котра має водовідштовхуючі властивості, щоб зберегти речі мандрівника від вологи.

Фішка худі SYLA – його універсальність. В “Авіація Галичини” кажуть, що його можна одягати за будь-якої нагоди: вечірка, подорож в гори, прогулянка, пікнік.

Одяг має багато кишень. Туди помістяться всі необхідні речі.

РОЗМІРИ І ВАРТІСТЬ

SYLA – худі-унісекс. Розміри розпочинаються з XS і закінчуються на  XXXL. Є у різних кольорах: жовтий, червоний, синій, чорний та хакі.

Зараз худі можна придбати за спеціальною ціною – $69.

Фото з відкритих джерел

Джерело: Coffe & milk

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини