Львівські альпіністи готуються підкорити одну з найвищих вершин світу

1123

Альпіністи зі Львова мають намір підкорити п’яту за висотою вершину світу – гору Макалу. Підйом на неї називають навіть складнішим, ніж на Еверест.

Назар Коваль та Роман Городечний серйозно готуються до сходження, витривалість та реакцію тренують боксом, пише 24 канал

Крім цього відчайдухи перевірили можливості свого організму й відвідали спеціальний кабінет, де людині подають повітря, почергово змінюючи вміст кисню, тобто моделюють дихання альпініста на висоті.

Альпіністи зі Львова готуються до сходження на Макалу

У 2018 році львів’янин Роман Городечний підкорив Еверест. Почав планувати наступну мандрівку, одразу як спустився з вершини.

Є ситуації, коли дуже важко морально. Це – довгий період часу, коли ти поза зоною комфорту. Організм працює зовсім по-іншому. Але це таке відчуття, яке важко зловити деінде,
– розповів ще один альпініст Назар Коваль.

Він переконаний, що має достатньо досвіду, аби підкорити цю вершину.

Що відомо про Макалу?Це – п’ята за висотою вершина світу, висотою у 8485 метрів. Розташована за 22 кілометрів на південний схід від Джомолунгми на кордоні Китаю та Непалу. Форма гори нагадує чотирикутну піраміду з гострими гранями. Вперше підкорили її у 1955 році.

Чоловіки також перевірили реакцію своєї серцево-судинної системи на навантаження, контролюють кардіограму, тиск та пульс. Окрім того, тренуються на тренажері, який допомагає у звичних умовах відчути себе на висоті 3000 метрів.

Альпіністи зі Львова
Чоловіки тренуються на спеціальному тренажері

Штурмувати гору українська експедиція планує вже у квітні 2019 року. Сходження може зайняти навіть півтора місяця,

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини