“Любив дружину, обожнював сина”: на Тендрівській косі загинув 21-річний боєць ССО

1116

Хлопець забезпечував відхід основних сил групи після виконання спеціального завдання і прийняв свій останній бій, врятувавши багатьох побратимів.

Під час виконання бойового завдання на Тендрівській косі серед інших спецпризначенців загинув боєць 73-го морського центру ССО, 21-річний Андрій Типусяк з Прикарпаття.

Про це повідомляє Пасічнянська ТГ Івано-Франківської області, – пише ТСН.

Зазначається, що Андрій виконував бойові завдання у зіткненні з російськими окупантами в 73-му морському центрі спеціальних операцій.

Хлопець забезпечував відхід основних сил групи після виконання спеціального завдання і прийняв свій останній бій, врятувавши багатьох побратимів.

“Андрій був прикладом та опорою для всієї своєї родини. Чесний, впевнений, вірний… Він завжди був готовий допомогти людям, не відмовляв, якщо міг чимось підтримати, зарадити, вберегти! Саме бажання захистити найрідніших і повело серце Воїна на фронт”, – йдеться в повідомленні громади.

Бойова медикиня “Госпітальєрів” Катерина Галушка, яка була знайома з загиблим героєм, поділилася спогадами про нього. За словами медикині, у нього залишилися дружина і маленький син.

“Неймовірний, добрий і чудовий хлопець. Який багато сміявся. Любив свою роботу і в 21 рік гнав поперед усіх по морських хвилях. Я називала його “малий”, бо навіть для моїх 26 він дійсно був як бородата дитина…

І він вмів ловити бичків, яких на острові солили, а я потім намагалася те гризти.

Він любив свою дружину і обожнював свого сина. Чомусь в памʼяті найбільше саме трішки пʼяний Андрій, який розказує про те, як це круто – мати сина…

Це дуже боляча втрата. Для побратимів. Для друзів. Для всіх, хто його любив.

На жаль, я не можу говорити все, що думаю і відчуваю. Але щиро мрію побачити день, коли настане справедливість для деяких людей”, – написала Катерина Галушка.

Андрій Типусяк / ©

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини