Леонід Кравчук заговорив про відновлення стосунків Москви і Києва та назвав умови

1223

Відносини між Україною і Росією можуть бути відновлені, якщо конфлікт на Донбасі буде вирішений на користь Києва. А це питання часу.

Про це заявив перший президент України, голова тристоронньої контактної групи по Донбасу Леонід Кравчук в розмові з URA.RU. Він висловив думку, що якщо Україна стане членом НАТО, це змінить розклад сил, – пише Оbozrevatel.

“Росія змушена буде без силових якихось методів, ми категорично проти силових методів, піти з Донбасу і дати Україні можливість бути самостійною, незалежною державою. Можна буде тоді налагодити двосторонні відносини. Це вже питання часу. Жити треба по-іншому. Жити так, як зараз, це постійно війна, це смерть, руйнування і біда”, – сказав URA.RU екс-президент.

Також він зазначив, що обидві країни повинні направити свої зусилля на вирішення внутрішніх проблем, а не на війну.

“І Україна, і Росія має чим займатися, що вирішувати, зосередити зусилля. Є колосальні ресурси, ресурси природні, людські, є талановиті люди. Займіться ви своїми справами, ми своїми справами. Налагодимо нормальну кордон, не будемо воювати, будемо (здійснювати) обмін продуктами, обмін виробничими виробами, торгівлю та інші справи”, – додав Кравчук.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини