“Ледь не блювонув від пафосу Тіни Кароль з даху. Все чекав, що ось-ось з-за колон вистрибнуть Філіп Кіркоров з Валерієм Леонтьєвим” – блогер

1171

Український блогер Сергій Марченко в своєму блозі пише про те, що в якийсь момент стало не по собі від пафосу Тіни Кароль з даху. Потім з’явилося відчуття, що ось-ось з-за колон вистрибнуть Філіп Кіркоров з Валерієм Леонтьєвим.

Марченко пише, якщо котикам з криптовалютного покоління для того, щоб дізнатися, що в Україні був Майдан, потрібен реп – що ж, нехай буде реп. Якщо для того, щоб вони зрозуміли, що тут за їх смузі люди віддавали життя – нехай буде Бадоєв, масовка і перша леді Олена Зеленська вся в білому зі складним обличчям. Як би це все не робилося, головне, що залишиться – пам’ять про Небесної Сотні, Майдані та ціну Незалежності. Це реально позитив.

За словами блогера, правда є моменти, які можна було б поліпшити. Зеленський міг волосся пофарбувати в червоний колір, щоб як у Марвел і на цьому місці дуже доречним був би жарт «95 Кварталу» про ебонітовы палички, якими Беркут добував з протестантів електрику. Незрозуміло тільки, чому Зеленський перестав на цю тему жартувати, може, якийсь сигнал з парку Шевченка отримав?

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини