Краще в Туреччині відпочити: туристи скаржаться на ціни і морських бліх на Азовському морі

2281

Відпочивальники з Бердянська скаржаться не тільки на високі ціни на українському курорті порівняно з Туреччиною, але й на нашестя морських бліх в Азовському морі. За їхніми словами, вода буквально кишить дрібними ракоподібними.

Про те, як змінилася вартість відпочинку в Бердянську з минулого року, і нашестя морських бліх – пише OBOZREVATEL.

Морські блохи є найпоширенішими ракоподібними. Вони позбавляють туристів можливості насолодитися купанням у морі – налипають на тіло, а їхні укуси стають відчутними вже після виходу з води. Як наслідок – почервоніння на шкірі та свербіж.

Краще в Туреччину полетіти: туристи скаржаться на ціни і морських бліх на Азовському морі

Ці морські мешканці, довжина яких не більш ніж сантиметр, живуть у морях і океанах по всьому світу. Але на Азовському морі, за словами туристів, їх розвелося надто багато.

Як виглядають морські блохи.

“Це не плітки, це так і є. Зараз відпочиваємо на косі в Бердянську, кусають у воді жахливо”, “Не знаю, але точно на таких бліх на Арабатській стрілці ловив бичка, і купався там же, і абсолютно вони не кусаються! Я вважаю, що це брехня”, “Ох вже цей Бердянськ… Якого дідька тільки в ньому не водиться! Люблю тебе, моє улюблене місто!”, “Вперше чую, щоб морські блохи кусалися”, “Блохи є! Але вони кусають не всіх. Точно так само, як і земляні блохи”, “Неправда, нічого такого немає”, “Вони і 30 років тому були”, “Медуз минулого року пережили і це переживемо”, – відзначили користувачі в коментарях.

Способи захисту від морських бліх:

“Щоб зменшити ймовірність укусу, потрібно нанести крем від засмаги або будь-протиопіковий засіб із маслянистим складом. Це буде своєрідним бар’єром. Також після того, як покупаєтеся в морі, необхідно відразу витерти шкіру рушником, щоб прибрати зі шкіри ракоподібних”, – розповів про це заступник головного лікаря КУ “ЦПМСП № 2” Іван Пашко.

Які ціни на курортах Азовського моря:

Туристам, які планували орієнтуватися на ціни минулого року на відпочинок на Азовському морі, доведеться бути готовими до підвищення вартості. Так, у лідерах зростання цін по Азовському узбережжю більшість бюджетних варіантів житла зі зручностями на таких курортах: Мелекіне, Новокостянтинівка, Урзуф, Приморський Посад і Приморськ.

Ціни на відпочинок на морі.

Ціни на відпочинок на Азовському морі.

“Якщо за такі гроші відпочивати на Азовському морі, то краще до Туреччини полетіти”, “За такі гроші ні сервісу, ні зручностей”, “Кому не подобаються блохи в Бердянську, той їде в Туреччину, Грецію тощо”, – висловилися люди щодо цін.

Які ціни на українських курортах.

Відпочинок в Бердянську 2021.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини