“Кожен з вас насправді класна особистість, людина, яку хотілося навчати” – лист 19-річного кіборга з “того світу” дійшов до адресатів(фото, відео)

3651

Лист, який у 2014 році написав кіборг з ДАП, дійшов до своїх адресатів аж через чотири роки. 

19-річний Святослав Горбенко після практики вчителем в школі вирішив написати своїм дев’ятикласникам послання, але не встиг його відправити, так як пішов на фронт, на якому віддав своє життя в 2014 році. Про це інформує ТСН.

Леся і Сергій – батьки 19-річного кіборга з позивним «Скельд». Після того, як їхнього сина не стало, вони не змогли жити далі на Полтавщині і переїхали під Київ.

«У тому приміщенні божеволіли. Там всюди стояли його речі, була кімната, де він спав», – розповідають батьки.

Святослав до війни навчався в двох вузах і встиг закінчити військову кафедру. Він також брав участь у Харківському Евромайдані, а пізніше пішов добровольцем на фронт. Святослав залишив батькам прощального листа і вони навіть не знали, на яких саме позиціях стоїть їхній син. Пізніше їм подзвонили і сказали, що боєць з позивним «Скельд» мужньо віддав своє життя 3 жовтня у боях за Донецький аеропорт.

Весь цей час батько не наважувався торкатися особистих речей сина, але нещодавно знайшов його улюблену сумку. Там він побачив лист, адресований до учнів 9-А класу однієї з шкіл в Харкові. І ось, сьогодні Сергій йде до колишніх учнів свого сина, але вголос прочитати цей лист не може.

Колишні учні, яким сьогодні вже по 19 років, слухають лист, який зачитує вчителька. А батько Святослава радий, що послання нарешті доставили за адресою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини