Коронавірус прорвався ще в одну область

1159

У Чернігівській області зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом. Експрес-тест показав позитивний результат на наявність Covid-2019.

Пацієнта помістили до окремого боксу інфекційного відділення Борзнянської районної лікарні, де він перебуває під постійним наглядом лікарів, повідомляє пресслужба Чернігівської ОДА, – пише Газета.юа.

“Для підтвердження або спростування діагнозу матеріали направлено на ПЛР-тестування до референс-лабораторії. Відпрацьовують контакти хворого для поміщення на 14-денну самоізоляцію”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Борзнянська ЦРЛ забезпечена необхідною кількістю засобів захисту медичного персоналу та засобами для дезінфекції.

“У 15 інфекційних відділеннях наявні 200 ліжок, працюють 32 лікарі-інфекціоністи та 160 середніх медичних працівників. Інші відділення центральних районних лікарень (крім інфекційних) будуть додатково розгортатись у разі потреби. На випадок потреби в лікарнях області наявні апарати ШВЛ – 136, наркозно-дихальні апарати – 71”, – зазначив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.