Командну роботу президента, уряду й депутатів позитивно оцінили міжнародні партнери – Гончарук

770

Уперше в історії України парламент, уряд і президент працюють єдиною командою. Це дало змогу в рекордно короткі терміни реалізувати завдання президента – знизити суми в платіжках та запустити програму доступних кредитів для бізнесу. Зараз уряд повністю готовий реалізувати закон про ринок землі.

Про це прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив сьогодні, 7 лютого, під час години запитань до уряду у Верховній Раді, – пише Газета.юа.

Він звернувся до парламентарів, президента і міністрів та подякував за злагоджену роботу, завдяки чому вдалося знизити суми в платіжках та запустити державну програму “Доступні кредити 5-7-9%” для малого бізнесу.

“Уперше в історії України парламент, уряд і президент працюють єдиною командою. Усі ці важливі, круті речі, які ми зараз з вами робимо, вдаються, бо ми єдині. Ми знизили платіжку цієї зими. Ви прийняли закон про анбандлінг “Нафтогазу”: це дало нам можливість завершити перемовини з європейцями і росіянами і зумовило те, що ціна на газ абсолютно нижча, ніж могла би бути. Ви прийняли закон, який дав нам змогу створити програму доступного кредитування “5 -7 -9%”. Це вже дає багатьом людям можливість отримати доступний ресурс для початку своєї підприємницької справи”, – заявив прем’єр-міністр.

Олексій Гончарук також прокоментував закон про землю, що нині перебуває на розгляді Верховної Ради, та висловив готовність уряду зробити все необхідне для його якісної реалізації. Зокрема, він повідомив про впровадження урядом інновацій у роботі державного земельного кадастру.

“Зараз ви перейшли до важливого, можливо, найважливішого з початку роботи парламенту, закону – про ринок землі. Це означає, що Україна посилає усьому світові сигнал, що ми готові працювати за цивілізованими правилами. Ми зробимо все, щоб той закон, який ви приймете, було реалізовано в найкращий спосіб. З 1 лютого в земельному кадастрі запрацювала система автоматичного аналізу документів. Алгоритм аналізує, відповідають чи не відповідають документи процедурі. Це не дасть чиновникам можливості втручатися в процес”, – пояснив Гончарук.

Прем’єр-міністр додав, що зараз у парламенті багато розбіжностей щодо закону про ринок землі і триває дискусія. Утім це не має стати причиною конфліктів, адже усі – уряд, депутати, президент – виконують одне завдання та працюють в інтересах України.

“Звичайно, про деталі можете дискутувати. Ми із захопленням спостерігаємо за тим, як розвивається дискусія в парламенті. Але я хочу донести один меседж: поки ми скоординовані, поки ми єдині, у нас усе вийде”, – заявив прем’єр.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини