Команда борця Грицая вже зробила ринг для бою з Усиком (відео)

2093

Грицай похвалив Усика за певні поступки, за визнання, що Крим і Донбас – це Україна, але каже: цього мало…

Борець Богдан Грицай відповів на вчорашнє звернення боксера Олександра Усика, – пише glavcom.

«Воно було адресоване начебто мені, хоча виглядає, що цей ролик знімали російські політтехнологи, які, як і я, є великими шанувальниками Джоан Роулінґ з її «Ґаррі Поттером», використовуючи прийом «Той, кого не можна називати», – сказав Богдан. – Так само як у пустоту говорить, апелюючи до свого опонента Навального, Путін».

Грицай похвалив Усика за певні поступки, за визнання, що Крим і Донбас – це Україна, живуть там українці. «Визнання, що ти українець, стало приємним бонусом», – додав борець.

«Раніше ти говорив по-іншому. Про те, що немає українців і білорусів, а є один народ – росіяни, – пригадує Грицай. – Від словоблуддя про братерство росіяни вбили вже 15 тисяч українців. Ти, митрополит Онуфрій, Лєна Бондаренко намагаєтеся збудувати в Україні «русскій мір». Ми заважаємо вам це робити».

Відповів Богдан на бажання Усика проводити бій за правилами боксу.

«Тебе і в шахи вчили грати за правилами боксу, – сказав Грицай. – Я буду грати за правилами боротьби, а ти як професійний боксер спробуй перемогти мене за правилами боксу».

Разом з тим, Богдан Грицай не відкинув можливості піти на компроміс. Для цього Усик має записати схоже з попередніми звернення до Путіна, попередній текст якого Богдан навіть зачитав, використавши в ньому зокрема й популярне в українському середовищі завдяки пісні харківських фанатів прізвисько.

«Запиши звернення до Путіна і я тебе обійму, як українець українця. В іншому випадку я тебе теж обійму – як борець боксера. У бійцівській клітці», – підсумував Богдан Грицай.

Цікаво, що команда Грицая вже спорудила в олімпійському коледжі імені Івана Піддубного октаґон, клітку, в якій проводяться бої без правил.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини