Коли увімкнуть опалення та чи не буде холодно у квартирах: в уряді розповіли, яким буде опалювальний сезон

496

В уряді прогнозують, що опалювальний сезон 2022-2023 буде найхолоднішим за усю історію незалежної України. Він почнеться, коли надворі температура повітря впадає нижче 8 градусів тепла.

У квартирах українців взимку повинно бути не менше 18 градусів. Про це йдеться у відповіді Департаменту комунальних послуг та комунального обслуговування Мінірегіону на запит РБК-Україна, – пише ТСН.

Коли увімкнуть опалення і скільки триватиме

“Рішення про початок та закінчення опалювального періоду приймається органами місцевого самоврядування. Опалювальний період починається не пізніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8°С та нижче, а закінчується не раніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує +8°С”, – сказано у запиті.

Яка буде температура в житлових приміщеннях

В уряді повідомили, що чинними нормами визначено, що температура повітря в житлових приміщеннях (за умови їх утеплення) повинна бути забезпечена на рівні +18°С, а у наріжних кімнатах +20°С. В разі відхилення від цих показників теплопостачальна організація зобов’язана зробити перерахунок плати за період такого відхилення.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини