“Коли почалась війна, мені було 15. І я чекав, коли зможу сюди потрапити” – неймовірна історія про одного з наймолодших захисників України

593

Цей юнак народився із серцем хороброго воїна. Віталієві лише 19. На війну він потрапив у вісімнадцять з половиною. Хоча мріяв про це з 15-річного віку.

Неймовірну історію про одного з наймолодших захисників України опублікували у Facebook-спільноті “Повернись живим”, – повідомляє Україна Неймовірна. Нехай Бог оберігає тих, хто оберігає Україну!

“Коли почалась війна, мені було 15. І я чекав, коли зможу сюди потрапити”, — каже закарапатець Віталій. Нині хлопцю 19, і він уже пів року він обороняє українські позиції у складі Закарпатський Легіон – 128 ОГШБр ЗСУ.

Хлопець відразу, як забрав диплом, подався до військкомату і підписав контракт.
Гірські піхотинці Віталія прийняли тепло, каже, головне у війську — колектив.

— Після навчального центру я одразу потрапив на фронт. Не дуже й страшно тут, у нас спокійно. І колектив класний. Звісно, тут ти змінюєшся, але з тими змінами живеш, то не помічаєш. Рідні кажуть, що змінився.

Удома на Віталія чекають батьки, а найдужче 7-річна сестра, яка надсилає брату свої малюнки.
— Вона ще не дуже розуміє, де я і що роблю, але чекає, сумує.

Я не знаю, чого все-таки більше чекають на фронті — перемоги чи повернення додому. Але певен, що лише перемога поверне додому Донбас і Крим.”

"Коли почалась війна, мені було 15. І я чекав, коли зможу сюди потрапити", — каже закарапатець Віталій. Нині хлопцю 19,…

Gepostet von Повернись живим am Dienstag, 26. Mai 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.