Колаборанти почали втікати з Запорізької області – активіст назвав причину

500

На окупованій території Запорізької області почалися дивні рухи. Частина колаборантів тікає з Пологів та Михайлівки до Маріуполя на Донеччині.

Про це розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. За його словами, втім, поки що масового переміщення військових не було, передає 24 канал.

Чому колаборанти тікають з Запорізької області

Молчанов зазначив, що з воєнної точки зору для російських загарбників було б абсурдом залишати позиції, які вони займають.

Втеча – це ініціатива колаборантів та цивільних окупаційних адміністрацій, які побоюються артилерійських влучань по своїх головах. Тому вони просто тікають якомога далі, залишаючи сидіти під снарядами російських мобілізованих та кадрових військових,
– повідомив активіст.

Він додав, що поки що про відступ російських військ не йдеться. Окупанти продовжують перебувати на території Запорізької області попри те, що зазначають великих втрат як у живій силі, так і у боєприпасах.

Ймовірні наслідки втечі колаборантів

На думку Молчанова, переміщення колаборантів та засланих росіян, які працювали в окупаційних адміністраціях, все одно матиме наслідки.

За прикладом Херсона це призведе до того, що окупанти втратять каральний контроль над українцями на цих прифронтових територіях, – сказав активіст.

За його словами, тоді у російських загарбників залишиться 2 варіанти дій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини