“Клумби тягнуть на річну зарплату вчителя” – “слугу народу” засипали в Раді квітами

891

Народну депутатку від “Слуги народу” Юлію Грішину засипали букетами квітів у сесійній залі Верховної Ради. Світлини в середу опублікував у Facebook фотограф Ян Доброносов.

16 червня “слуга” святкувала день народження, передає Gazeta.ua.

“Мій найкращий день у році! Щаслива!”, – написала депутатка.

“Коли заходиш до зали ВР і не розумієш, що відбувається”, – прокоментував у соцмережі нардеп від “Європейської солідарності” Максим Саврасов.

“Лютим гламуром” назвала побачене колишня перша віцеспікерка Ірина Геращенко.

“Цей лютий гламур привнесли у ВР “слуги”. Безсоромно перетворюючи сесійну залу чи то на філію Бессарабки, чи то на Колонну залу Дома Совєтов. Час від часу вони організовують у парламенті парад букетів, змагаючись у довжині, кількості й вартості цих радянських оберемків.

З подивом спостерігала це марнотратство останні два роки. Несмак, нарочита високомірність і зневага, демонстрація нескромності, перетворення зали уряду на квіткову ятку вражають. Ці клумби тягнуть на річну зарплату вчителя чи лікаря. Нові обличчя привнесли абсолютну аморальність навіть у таку милу традицію – привітання колег із днем народження.

P.S. Принагідно дякую всім, хто на мій ДР почули мій заклик і замість букета зробили пожертву у фонд “Таблеточки”. Усім, хто на ДР Марії Іонової переказали гроші на придбання коптера 128-й бригаді”, – написала депутатка.

На президентських виборах одним із гасел кампанії Володимира Зеленського було: “Кінець епохи бідності”.