Кікабідзе дав оцінку президентству Зеленського (відео)

3133

Відомий грузинський артист Вахтанг Кікабідзе заявив, що підтримує президента України Володимира Зеленського і вірить в його благі наміри.

В інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону актор зізнався, що спочатку не міг уявити, що Зеленському вдасться обійняти таку високу посаду. За словами Кікабідзе, подібне можна передбачити тільки в такий вільній країні, як США, передає Обозреватель.

“Коли я дізнався, що він буде балотуватися, вся його команда зайшла до мене за лаштунки, у мене тоді був концерт, я тоді з “Кварталом 95” працював. І зайшов Зеленський. І я сказав: “Ти обов’язково станеш президентом, але, коли станеш, я буду говорити: “Пане президенте, як ваше здоров’я?” – згадує артист.

“Я думаю, що йому, напевно, сьогодні дуже важко. Тому що політика – це така професія, що треба там весь час лавірувати. Україна – величезна країна, і я більш-менш уявляю, як там все відбувається. Команда поруч з ним повинна бути дуже сильна, дуже ризикова і дуже розумна, освічена, молода. Поступово вони все на ноги поставлять”, – додав Кікабідзе.

Він також зазначив, що дії Зеленського для нього особисто зі сторони не викликають нічого крім поваги. “Я на його стороні, тому що молоді треба дорогу давати”, – сказав актор.