Київський прокурор живе в маєтку за 18 мільйонів: розслідування Bihus․Info

347

Відповідальний за екологічний напрямок прокурор Київської обласної прокуратури Олександр Гуцуляк оселився у котеджному містечку, справою якого займалась його ж прокуратура. Вартість будинків там стартує з 18 мільйонів гривень.

Про це розповіли в Bihus.Info, яке займалося цим розслідуванням, – пише 24 канал.

Київський прокурор мешкає в котеджі за 18 мільйонів

За даними розслідування Bihus.Info, йдеться про котеджне містечко “Вітаград”, що розташоване в Ходосівці, за 7 кілометрів від Києва.

“Восени 2021 року суд арештував низку земельних ділянок, зокрема і у “Вітаграді”, через нібито земельні і природоохоронні проблеми. Втім, вже за рік той самий суд “передумав” і скасував арешт. В матеріалах суду є посилання на лист Київської обласної прокуратури, відповідно до якого було недостатньо доказів, які б свідчили про порушення природоохоронного законодавства на вказаних ділянках”, – йдеться в матеріалі Bihus.Info.

Пів року потому в котеджному містечку оселився Олександр Гуцуляк, відповідальний за екологічний напрямок прокурор все тієї ж обласної прокуратури. Він заїхав в котедж, в якому є 2 поверхи, площею 180 квадратних метрів. Відповідно до даних забудовника, маєток такої площі тут коштує нині близько 18 – 19 мільйонів гривень.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини