“Хто хоче зробити нам весільний подарунок – прошу допомогти цьому малюкові” – Дмитро Комаров

1510

Відомий телеведучий Дмитро Комаров, який нещодавно одружився з Міс Україна-2016 Олександрою Кучеренко сьогодні святкує День народження. Він звернувся зі своєї сторінки у соціальній мережі Facebook з проханням про допомогу дитині:

“Мені 36. За традицією прошу всіх, хто хотів би мене привітати, допомогти врятувати дитину. Я дуже вдячний за десятки тисяч привітань з весіллям! Хто хоче зробити нам весільний подарунок – теж прошу допомогти цьому малюкові.
Знайомтеся, Максим з Миргорода, 2 роки і 3 місяці. До року батьки були впевнені, що все добре: хлопчик усміхнений, активний, грайливий. Але раптом мама помітила, що він єдиний з усіх діток взагалі не відгукувався, коли його звуть. Помітити це раніше не виходило, тому що живе сім’я в гуртожитку, де завжди велика кількість звуків. По суті в тиші в Троєм вони практично не знаходилися. Далі були обстеження в Миргороді, Полтаві та Києві. А потім шокуючий діагноз – глухота. Погана новина, що глухота гальмує інтелектуальний розвиток дитини. Він в «вакуумі», поки не почне чути. Але є і хороша – цей випадок практично з 100% гарантією лікується, потрібна кохлеарна імплантація (слухові протези) на два вушка. Ми в проекті #чашкакофе вже робили такі операції підопічним, і зараз вони повністю здорові.
Тільки після такої операції почнеться повноцінне інтелектуальне розвиток дитини, ніби він тільки народився. «Запис» йде з нуля.
Максима поставили 290-м в чергу на операцію кохлеарної імплантації, на 1 вухо, в Київському інституті отолорінгологіі. Чекати довго. Кілька років мінімум. Наслідки очевидні. Щоб не було відставання в розумовому розвитку, важливо робити терміново, до 3 років.
Наш медичний партнер Bookimed.com вибрав найкращий варіант для Максима, в австрійській клініці міста Санкт-Пёлтон, відразу на 2 вуха.
Ціна операції: 59 800 євро
Ціна для # чашкакофе 54 800 євро
Уже допомогли зібрати друзі: 12 500 євро
Бракує 43 200 євро
Батьки Максима – вчителі. Папа викладає хімію і біологію в держшколи, працює на 1,5 ставки за 4500 гривень (150 євро в місяць). Посібник дитині по інвалідності від держави 1700 гривень (56 євро в місяць). Далі – набір нецензурних слів, глибокий вдих і видих, і розуміння: на жаль, без нас з вами їм не впоратися. А ми скинемся буквально по долару і дитина буде повноцінно жити.
Приватбанк 5168 7573 7502 6657
Миколаєнко Віталій Анатолійович (тато)
Для інших країн:
PayPal: natasha-0508.88@mail.ru одержувач Korol Natalya (перевірений контакт, обов’язково позначка «для Максима»)
Ласкаво вернется🙏🙏🙏
P.S. Дуже простий і зрозумілий дитячий мультик, який не тільки дітям дає розуміння, як працює наше вухо і як ця операція повертає слух”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини