“Хлопці, ростіть!” Українська актриса пройшлася по гуморі “Кварталу 95”

1104

Відома українська актриса театру й кіно Ірма Вітовська висловилася про гумор студії “Квартал 95”. Так, вона заявила, що комікам слід розвиватися й рости.

Крім того, за її словами, “Кварталу 95” потрібно змінюватися. Про це Вітовська повідомила в інтерв’ю виданню “Українська правда”, – пише obozrevatel.

“Хочете, я вам правду скажу? Коли з’явився “Квартал 95”, це ще було 15 років тому, здається, я навіть любила дещо дивитися. Ну, минуло 15 років. І все так само. Я, знаєте, грішу – ми з чоловіком переглядаємо “Comedy Club” російський. І я можу сказати, що в ремеслі це дуже великий ріст – Харламов 15 років тому і зараз. І дівчата з Comedy Woman. Я дізналася, що вони відвідують акторські курси постійно, як в Голлівуді артисти”, – сказала артистка.

Вітовська зазначила, що комікам слід міняти свій гумор.

“Треба змінювати свій досвід такий шароварний, примітивний, треба рости. У нас і так обиватель… його треба підтягувати, цю планку смаку. Я не проти розважального контенту, не проти ні “Кварталу”, ні “Дизеля”. Но, рєбята, ростіть! Я вже все знаю наперед. Я вже це бачила вчора, позавчора, того року, позатого”, – додала вона.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини