Харків’янка добу шукала бабусю зі згорілого пансіонату, і знайшла її живою

2260

Після пожежі у приватному будинку для літніх людей у Харкові не зразу було відомо, хто загинув, а кому вдалося вижити. Тож Анастасія Тітова майже добу розшукувала свою бабусю.

89-річна Марія Богданова перебувала на 1 поверсі пансіонату “Золотий час”, у якому сталася пожежа 21 січня. Про її долю, як пише Суспільне, родичі нічого не знали понад добу.

Про те, що бабуся жива, рідні дізналися тільки через добу

21 січня Анастасія Тітова написала коментар під дописом “Суспільного” у фейсбуці. У ньому жінка вказала, що не знає про долю своєю бабусі, яка перебувала у пансіонаті на момент пожежі.

Журналісти надали Анастасії телефони екстрених служб та відповідальних чиновників, тож родина розпочала пошуки бабусі – на місці трагедії, в лікарнях, у моргах. Тільки 22 січня стало відомо, що бабуся жива.

“Зателефонувала слідча нам і сказала, куди під’їхати, щоб забрати бабусю. Вона у шоку була. До машини посадили – плакала сильно, переляк у неї, а так наче усе добре” – розповіла Тітова.

Але перед цим лікарі, які опікувалися тими, хто вижив, за прізвищем не змогли знайти бабусю Анастасії.

“Усе, що запропонували – чекати на Дмитрівській. Там, де загиблі. Ми не знали, що робити, інформації жодної”, – скаржилася Анастасія.

Можливо, такі тривалі пошуки трапилися через те, що у бабусі жінки – хвороба Альцгеймера: “Вона нічого сказати не може, зараз пам’ятає – завтра забула”.

При цьому умови мешкання у пансіонаті Тітова назвала добрими. Хоча й визнала, що нічого не знала про те, легальна ця установа чи ні.