Я вивів двох людей, – працівник “Епіцентру” розповів про перші хвилини після удару росіян

429

Удень 25 травня росіяни поцілили КАБом у будівлю “Епіцентру” в Харкові. На місці виникла пожежа на 15 000 квадратних метрів. Точна кількість жертв і поранених поки що невідома.

Кореспондентці 24 Каналу Анні Черненко вдалося поспілкуватися з працівником гіпермаркету. Він розповів, що відбувалося в момент удару.

Перші хвилини після обстрілу росіян

Електрик Ігор Калашник розповів, що йому вдалося вибратися, бо частина гіпермаркету, у якій він перебував на той момент, поки не горіла. Однак спрацювали датчики пожежної небезпеки – та всі двері автоматично відчинилися. Через них чоловік і вибрався.

Я мав обходи і в той час зайшов у світлову. Воно якраз “бахнуло”, а довкола ж тільки стіни. Мене трішки привалило. Але я почав швидко знімати напругу. Збоку у нас був автоматичний генератор, а там же солярка. Я його вимкнув, що нічого не… Потім я двох людей вивів, – поділився Ігор Калашник, електрик.

На місце удару оперативно з’їхалися надзвичайні служби. Один з чоловіків, що також був у магазині, повідомив пожежникам, що у правій частині будівлі бачив жінку з дитиною. Туди рятувальники й рушили.

“Рятувальники молодці. Поки нічого ще не почало обвалюватися, вони туди побігли… Здається, посередині, де був ламінат, влучило. Бо перший час у районі щитової в мене навіть було світло, не було полум’я. Але все це доля хвилини. Ми хотіли ще побігти до працівників, але вже всередину зайти не змогли”, – зазначив Ігор.

Також вдалося вийти самотужки охоронцю складу. Його забрала швидка. Про долю інших працівників Ігор Калашник не знає: чи вдалося врятуватися його колегам, поки що невідомо.

У нас зенітні вікна – їх повітрям вириває. Одразу спрацювала “пожежка”, почала заливатися вода – скільки було у пожежному резервуарі. Це хоч щось дало,
– додав працівник “Епіцентру”.

Додамо, що за словами речника міської прокуратури, в ТЦ загорілися лакофарбові вироби, деревина, також спалахнула обшивка магазину та товари, які були розташовані всередині. Тому згодом виник сильний їдкий дим. На жаль, кількість загиблих та постраждалих через це може збільшитися.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини