Я щасливий, що ми запізнились з початком дуже складної операції, – анестезіолог з “Охматдиту”

258

Російські війська вдарили по “Охматдиту” уранці 8 липня. Втім, історії того трагічного дня продовжують з’являтися і досі.

Зокрема, вдалося запобігти ще більшим жертвам завдяки тому, що лікарі просто запізнилися з початком складної операції. Про це в етері телемарафону заявив завідувач відділення інтенсивної терапії НДСЛ “Охматдит” Андрій Висоцький, – пише 24 канал.

Які подробиці розповів анестезіолог з “Охматдиту”

Висоцький розповів, що після удару по “Охматдиту” було надзвичайно важливим підтримувати наявність кисню, адже дитина під наркозом не в змозі самостійно дихати і за неї цю функцію виконують апарати, тому після удару лікарям довелося самостійно підтримувати дихання дітей.

Лікар розповів, що в момент удару він працював за комп’ютером і сидів спиною до вікна, тому він був єдиною людиною у відділені, яка зазнала мінімальних поранень.

Як випадковість врятувала життя

Це, мабуть, єдиний день, коли я щасливий з того, що ми планували взяти одну складну операцію з реанімації і ми запізнилися її взяти, тобто ми не розпочали її. Це була б зовсім інша історія, – розповів анестезіолог.

Він додав, що нейрохірурги також не працювали, а на момент удару по дитячій лікарні в основному блоці їх було залучено 8, лише 6 працювало.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини