“Іронія долі”: у Херсоні російська ракета прилетіла в офіс телеканалу, який співпрацював з окупантами і прославляв РФ (фото)

352

Війська РФ під час чергового обстрілу Херсона влучили в офіс місцевого телеканалу “ВТВ Плюс”, який співпрацював із ворогом після окупації. Коли Сили оборони витіснили загарбників із міста, телеканал припинив своє існування.

Фотографії пошкодженої будівлі, де раніше працювали колаборанти, 1 лютого опублікував у Telegram український журналіст Костянтин Риженко. Він написав, що це була “іронія долі”, передає Обозреватель.

У старій одноповерховій будівлі, де розташовувався офіс “ВТВ Плюс”, пошкоджено дах, частину стін, вікна. Очевидно, що всередині також є значні руйнування.

Риженко зазначив, що вказаний телеканал перейшов на бік РФ із самого початку захоплення міста. Його підключили до російських супутників, і “журналісти” випускали пропагандистські сюжети, закликали українців приходити на незаконний референдум тощо.

“Нещодавно в офіс каналу прилетіла російська ракета. Просто в кабінет головної редакторки. На фото можна побачити дірку над вікном кабінету самої Тетяни Кам’янської”, – написав Риженко.

“ВТВ Плюс” існував із лютого 2006 року й мовив українською мовою. У травні 2022-го він почав просувати наративи країни-агресора, перейшов на російську мову, всі заставки та програми були змінені чи замінені. Із серпня телеканал транслювався також на окупованих територіях Запорізької області. Цього ж місяця його на деякий час зламали хакери, запустивши в ефір український марафон “Єдині новини”.

На співпрацю із незаконною “адміністрацією” Херсона пішло керівництво мовника (хто зі співробітників залишився працювати на пропаганду – невідомо).

У жовтні 2022 року, коли загарбники оголосили “евакуацію”, телеканал перестав виходити в ефір. Також були видалені його сторінки із соціальних мереж.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини