“Йому ж заплатили”: в Буковелі відмовилися вимикати російські пісні та переходити на українську

1527

Гості закладу “Ресторація Пан Банош” попросили адміністрацію закладу, щоб музиканти не виконували російську пісню “Офіцери”, в якій прославляють Росію. Втім адміністрація не звернула увагу на це увагу. Ба більше, прохання гостей під час спілкування з ними перейти на українську мову проігнорували.

Про інцидент в одному з ресторанів стало відомо з допису у фейсбук. Серед гостей, які просили вимкнути російську музику, був Олег Грай. Він докладно розповів про вечір суботи, 5 лютого, передає Еспресо.Захід.

“У мого брата у суботу був день народження, – розповідає Олег. – Він запросив нас у ресторацію. Ми прийшли компанією: шестеро дорослих і троє дітей. Перші холодні закуски нам принесли о 21:38, я ще фото зробив, бо було дуже красиво і все сподобалося. Офіціанти у вишиванках, грала українська музика. Втім о 22:30 ми почули, що грає російська пісня. На першу ми ніяк не зреагували, хоча й здивувалися, що в такому закладі звучить музика окупантів. Але після неї була ще одна”.

“Йому ж гроші заплатили, доспіває і припинить”, – адміністраторка.

Олег Грай каже, що пропустити її вже не могли, оскільки це була пісня “Офіцери, офіцери”, в якій прославляють Росію та російську армію.

“Мій брат одразу покликав бармена і вимагав припинити російську музику. Ба більше, ми підійшли до музиканта з такою ж вимогою, а він лише опустив голову і продовжив співати, – каже гість закладу. – Моя дівчина підійшла до адміністраторки, яка виявилася ще й власницею ресторану, з вимогою негайно припинити, але жінка сказала, мовляв, йому ж гроші заплатили, доспіває і більше співати російською не буде”.

За словами Олега, адміністраторка ресторану спілкувалася з відвідувачами російською. На прохання перейти на українську, сказала “ваше українське мені не потрібне, я румунка”.

“У підсумку поліцію викликали і працівники ресторану, і ми. Втім у ресторані намагалися подати ситуацію, буцімто дві п’яні компанії хотіли влаштувати скандал і бійку, – підсумовує Олег. – Та я недаремно наголосив, що перші холодні закуски нам принесли о 21:38, а російську музику почали грати о 22:30. Поліція склала протокол на музиканта”.

Після інциденту Олег Грай спробував зв’язатися з ресторацією. Усі його звинувачення в закладі відкидають, кажуть, що це неправда і він усе перекрутив. Утім на своє підтвердження чоловік має записане відео, тож упевнений у своїй правоті.

Журналістка “Еспресо.Захід” звертатиметься за поясненнями в ресторацію. Також очікуємо оцінки інциденту від Уповноваженого із захисту державної мови.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини