Ілона Гвоздьова розкритикувала дитячі лікарні і зі сльозами на очах звернулася до Зеленського

1655

Популярна українська танцівниця Ілона Гвоздьова розкритикувала дитячі державні лікарні. Вона емоційно висловилася про українську медицину і роботу державних медустанов.

Так, на своїй сторінці в Instagram знаменитість повідомила, що у її 11-місячного сина Домініка виявили гостру обструкцію легень і дитини потрібно було у терміновому порядку госпіталізувати у лікарню. Гвоздьова акцентувала увагу на те, що попри складну ступінь тяжкості хвороби, швидка допомога їхала на виклик понад півтори години, – пише Оbozrevatel.

За словами танцівниці, замість того, щоб госпіталізувати терміново дитину у лікарню, бригада медиків не поспішаючи заповнювала всі документи, а по приїзду у клініку лікарі не надали першу допомогу малюкові, а взялися знову анкетувати.

“Ще хвилин 20 вони нас тримали у приймальній кімнаті. Тільки після цього вони нібито почали вести нас у палату, але і тут не все. Головний лікар зміни, я так розумію, почала відверто зі мною лаятися. Спочатку вона була у подиві, чому раптом їй потрібно ще дообстежити дитину, чому йому там у поліклініці, звідки його привезли, не зробили рентген, обстеження, чому раптом тут вони повинні робити ще аналізи”, – емоційно розповідала в Instagram-stories Ілона.

Ілона Гвоздьова розкритикувала дитячі державні лікарні

Крім цього, Гвоздьова також розповіла про умови у дитячій державній лікарні у Києві. За словами зірки, у клініці відсутня гаряча вода, обшарпані палати, брудні ліжка, місцями відсутня підлога, не працює душ.

Пізніше танцівниця звернулася в Instagram до президента України Володимира Зеленського та зі сльозами на очах попросила поліпшити якість умов у державних лікарнях і їх фінансування.

“Дуже прошу вас звернути увагу на дитячі поліклініки, дитячі стаціонарні лікарні. Якщо це можливо, поліпшити якість умов у цих лікарнях, їх фінансування. Все, що потрібно від мене – я готова допомогти. Вчора, маючи гроші і медійність, я відчула себе настільки безпорадною людиною у нашій країні, що не їде швидка, не хочуть приймати у лікарнях. Гаразд дорослі, але діти”, – висловилася знаменитість.

Ілона Гвоздьова звернулася до Володимира Зеленського

Коротко про знаменитість:

Ілона Гвоздьова – відома українська танцівниця, педагог-хореограф, учасниця телевізійного талант-шоу “Танцюють всі”.

26 листопада у прямому ефірі каналу “1+1” здобула перемогу у шоу “Танці з зірками 2018” з шоуменом Ігорем Ласточкиним.

2019 року Гвоздьова боролася за перемогу з українським телеведучим Володимиром Остапчуком.

Танцівниця одружена з Іваном Хомячуком. Подружжя виховує чотирирічну доньку Валерію. А вдруге хореограф стала мамою хлопчика, якого назвали Домініком. Ім’я пов’язано з відпочинком пари у Домінікані, адже тоді Гвоздьова почала підозрювати про свій стан.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини