Ігор Кондратюк про скасований концерт Лободи у Києві: “Хай радіють, що не спалили Osocor”

2820

Продюсер жорстко прокоментував скандал навколо виступу співачки, який мав відбутися в столиці.

Продюсер Ігор Кондратюк різко висловився про скандал, що розгорівся навколо концерту співачки Світлани Лободи у Києві, який, врешті, скасували, пише ТСН

Як зазначив Кондратюк, скасування концерту – найменше зло, яке могло статися на тлі всієї цієї ситуації. Продюсер наголосив, що розлючені українці могли просто спалити концертний майданчик Osocor Residence, де мав відбутися захід:

“Це так само недолуго, як ті недолугі люди, які привезли Басту 2021 року до Києва. Це мінімальна реакція. Хай радіють, що не спалили Osocor в першу же ніч після появи оголошення. І це не є ніяка не екстремістська заява. Я відкрив рота, коли побачив, що таке можливо! В Osocor повинен бути другий день народження цього комплексу, день, коли вони скасували концерт Лободи”, – сказав Кондратюк у коментарі “Телеграфу”.

Продюсер наголосив, що ми не маємо підтримувати тих людей, які підтримували країну-окупантку росію від 2014 року. Лобода ж не лише мешкала, а й виступала в рф після 2014 року. Кондратюк зауважив, що свідомі українці на цей концерт би не прийшли:

“Люди, які зараз в окопах не перший місяць, ходили по коліна в воді, мерзли взимку, коли вони побачать, що Свєта Лобода буде трясти своєю дупою десь під Києвом для зрозуміло якої публіки… Туди ж не підуть ветерани, нормально налаштовані громадяни, туди підуть ті, кому реально все по барабану, включаючи те, яка влада буде у їхній державі. Ці люди (захисники. – ред.) цього не зрозуміють”, – зазначив Кондратюк.

Також продюсер порадив Мінкульту створити такі собі “рекомендаційні листи”, у яких зазначатиметься, кого не варто запрошувати на концерти і виступи яких артистів не рекомендовано влаштовувати.

Зазначимо, що після гучного скандалу концерт Свтілани Лободи у Києві скасували. А тим часом репер  YARMAK, який воює на фронті, оголосив власний благодійний збір на допомогу дитлікарні “Охматдит”. Як відомо, організатори концерту Лободи планували благодійний захід, аби зібрати кошти на “Охматдит”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини