Євробачення-2022. З’явилася повна версія скандалу Kalush Orchestra з Суспільним

1890

Фінал національного відбору на Євробачення-2022 відзначився гучним скандалом

З’явилася повна версія скандалу гурту Kalush Orchestra з головним суддею конкурсу Ярославом Лодигіним. Відео опубліковав Леонід Поліщук на своєму каналі в Youtube, – пише Главком.

Нагадаємо, після оголошення переможця гурт Kalush Orchestra заявив про фальсифікації.

Музиканти звинуватили Суспільного мовника у фальсифікації балів від журі та глядачів. Гурт Kalush Orchestra вимагав показати їм протоколи голосування глядачів, і це при тому, що саме за цим голосування цей гурт набрав найбільше балів. А от за балами журі він посів третє місце.

Втім, за словами гурту, перед ними просто зачинили двері і відмовились показувати результати голосування. Музиканти вважають, що якби там «було все чисто», то від них би нічого не приховували.

Артистів також здивувало те, що спершу головний суддя конкурсу Ярослав Лодигін оцінив номер Wellboy як «для внутрішнього користування», а потім віддав співаку високий бал – 7.

Соліст гурту заявив, що вони вважають, що у нацвідборі на Євробачення-2022 переміг саме Kalush Orchestra.

Музиканти пояснюють, що проблема в тому, що під час прямого ефіру не показали фінальні голоси і ведучий плутався під час оголошення балів за результатами голосування глядачів.

Представник Суспільного в журі Ярослав Лодигін висловив готовність в судовому порядку з’ясовувати стосунки із учасниками, незадоволеними результатами.

Kalush Orchestra заявив, що створює петицію на сайті президента України щодо голосування.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини