Єрмак анонсував можливе відкриття одного з аеропортів в Україні: що для цього потрібно

443

Очільник ОП вже не вперше висловив думку про можливе відкриття аеропорту ще до завершення повномасштабної війни. Він також розповів, що для цього потрібно.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак анонсував можливе відкриття одного з аеропортів України для цивільних польотів. До слова, це вже не вперше, коли під час повномасштабної війни про це заговорили, – пише 24 канал.

Україні потрібно посилити ППО

Єрмак наголосив, що майбутня зима буде складною для України, тому нашій державі потрібно більше засобів протиповітряної оборони. Водночас він був доволі оптимістичним у своєму прогнозі.

Посилення ППО стане запорукою відновлення. Для відновлення України потрібна надійна парасолька. Зокрема, її посилення дозволить нам знову відкрити один з аеропортів України, – зауважив Єрмак.

За його словами, робота над цим із партнерами вже почалась. Він вважає, що це – ознака того, що наближається переломний момент у війні. Єрмак висловив переконання, що наступний рік стане вирішальним.

Глава Офісу Президента не назвав чітких часових рамок, проте з контексту ясно, що він має на увазі початок роботи цивільного аеропорту ще до кінця повномасштабної війни з Росією.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини