“Є успіхи”: у клініці “Шаріте” прокоментували стан Кернеса

1229
Кернес

Директор німецької клініки “Шаріте” Норберт Зутторп заявив, що очікує повного одужання мера Харкова Геннадія Кернеса.

Стан здоров’я мера Харкова Геннадія Кернеса, який проходить лікування в Німеччині, щодня поліпшується. Документ із відповідною заявою німецької клініки “Шаріте” 13 жовтня опублікував бізнесмен Павло Фукс у своєму Telegram-каналі, передає видання Гордон.

“Кернес із Харкова (Україна) перебуває у нас на лікуванні. Щодня він робить успіхи, і ми очікуємо його повного одужання”, – заявив лікар, директор клініки “Шаріте” Норберт Зутторп у листі, скан-копію якого опублікував Фукс.

Зутторп зазначив, що він зобов’язаний зберігати лікарську таємницю, тому клініка відмовляється від поширення детальної інформації про стан пацієнта.

“Право на одержання такої інформація є виключно у найближчих родичів”, – додав він.

Напередодні голова Харківської ОДА Олексій Кучер в інтерв’ю журналісту Дмитрові Гордону заявив, що Кернес почувається зле.

Кернес востаннє з’являвся на публіці 23 серпня, на заходах до Дня міста та Дня національного прапора. 14 вересня видання ZN.UA повідомило, що він у перших числах вересня захворів на COVID-19 і його госпіталізували із двостороннім запаленням легенів. Джерела видання стверджували, що Кернес був у комі. 15 вересня в Харківській міськраді підтвердили, що Кернеса госпіталізовано з коронавірусом, але зазначили, що він “багато і дуже голосно сміявся” над повідомленнями про кому.

У ніч на 17 вересня Кернеса доправили в Німеччину на лікування у клініці “Шаріте”. Родичі політика повідомляли, що стан його здоров’я стабільний. 2 жовтня бізнесмен, друг Кернеса Павло Фукс розповів, що мер Харкова одержав негативний тест на коронавірус.