Є реєстри людей-зрадників: у Зеленського прокоментували ліквідацію Киви

427

Зрадники України мають розуміти, що вони зробили свій вибір і будуть покарані. Ті, хто перейшов на бік ворога, будуть ліквідовані. Українські силовики мають відповідні реєстри.

Про це заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк в ефірі телемарафону, коментуючи смерть зрадника Іллі Киви. За його словами, подібних подій на території Росії ставатиме усе більше, інформує 24 Канал.

Служба безпеки та Головне управління розвідки мають дуже ефективну агентурну мережу в Росії, контролюють процеси, які там відбуваються, мають реєстри людей-зрадників, які допомогли Росії вбивати цивільне населення України,
– сказав він.

В ОП вважають, що наразі наші спецслужби набагато ефективніше працюють і контролюють територію Росії та можуть дістатись до будь-кого на території країни-агресора.

Зрадники отримають те, що хотіли

Подоляк уточнив, що усі “суб’єкти”, які підпадають під статтю “держзрада”, мають розуміти: Україна не відпустить уже нікого з них.

“Вони отримають все, що їм потрібно, навіть ті, які поїхали з України у 2014 році. Це будуть і юридичні наслідки для них безпосередньо, і фізичні. В міру того, як закінчуватиметься війна, ці люди будуть отримувати те, на що вони заслуговують”, – сказав він.

За словами Подоляка, зараз у Росії панує хаос, який буде лише наростати, а “забезпечити всіх парасолькою безпеки Росії не вдасться”. Тож, слід чекати й інших “позитивних сигналів”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини