Йдемо разом шляхом до єдності: Очільник УГКЦ написав листа митрополиту Епіфанію

967

Очільник Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав звернувся до предстоятеля Об’єднаної православної церкви України Епіфанія.

Лист Блаженнішого Святослава опублікований на сайті УГКЦ, передає ZIK.

«Особисто та від імені Синоду єпископів Української Греко-католицької церкви сердечно вітаю Вас з нагоди завершення Об’єднавчого собору, плодом якого стало обрання Вас на Предстоятеля Православної церкви України», – йдеться у зверненні.

Блаженніший Святослава нагадав, що українські і Греко-католицька, і Православна церква – є «церквами Володимирового хрещення, які були зроджені в купелі дніпровських вод».

«Ми живемо однією літургійною спадщиною … Хоч ще сьогодні ми не перебуваємо в повному євхаристійному сопричасті, однак покликані спільно долати перешкоди, які стоять на шляху до єдності. Цю історичну місію та фундамент майбутнього патріархату об’єднаної Київської церкви заклали ще славні церковні мужі Петро Могила та Йосиф Велямин Рутський», – написав очільник УГКЦ.

Він додав, що від імені Української греко-католицької церкви простягає руку Епіфанію та усім православним братам, й пропонує почати разом шлях до єдності.

Раніше Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав сказав, що УГКЦ та нова Православна церква України відтепер в унісон даватимуть правдиву інформацію світу щодо ситуації в Україні.

Як повідомлялося, 15 грудня Об’єднавчий собор обрав митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія (Думенка) на пост предстоятеля єдиної Української православної церкви.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини