”Дуже скоро!” Порошенко пообіцяв повернення Донбасу (відео)

372

Президент України Петро Порошенко пообіцяв швидке повернення непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Про це глава держави заявив у середу, 19 грудня, у Києві на зустрічі з талановитою молоддю, – пише Обозреватєль

“Дякую тим, хто приїхав і продовжує займатися наукою, освітою, навіть коли їхні домівки захоплені країною-агресором. Так, зараз вони це роблять у Вінниці, Львові, Харкові, куди переїхали навчальні заклади, але вони є тим якорем, який тримає український Донбас і забезпечує повернення України та українського суверенітету після звільнення, яке обов’язково і дуже скоро буде”, — сказав він.

У рамках нашої європейської стратегії розпочалася реформа середньої освіти під назвою «Нова українська школа». Це – кардинально новий підхід. Школярів навчають не зубрити, а навчатися, думати, бути креативними, любити школу, вчителів, які мають стати справжніми друзями, а не тими, хто пригнічує творчий потенціал.Наш європейський шлях розвитку, шлях нових можливостей відкритий для кожного. У тому числі для дітей з особливими освітніми потребами. Вітаю мою дружину Марину, яка на чолі Фонду Порошенка забезпечує разом з партнерами реалізацію проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні. Якісна освіта – запорука успішного майбутнього України.

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 19. Dezember 2018