“Якщо Зеленський пробуде на посаді президента до кінця 2021-го року, його рейтинг буде дорівнювати 0%” – Портников

4719
Портников
Портников

Якщо чинний президент України Володимир Зеленський пробуде на своїй посаді до кінця наступного 2021-го року, його рейтинг буде дорівнювати 0%.

Про це повідомив публіцист, журналіст Віталій Портников у ток-шоу “Суботній Політклуб” на Espreso.

“Ми можемо говорити про певну тенденцію, про яку ми також могли говорити відразу після президентських виборів 2019-го року. І ця тенденція підтверджується: враховуючи рівень різноспрямованих очікувань від Володимира Зеленського, а також рівень абсолютної некомпетентності, політичної недалекоглядності й нездатності вчитися, у Володимира Зеленського і його найближчого оточення, яке підібране непрофесійно, некомпетентно, неправильно. Можна спокійно казати: якщо Володимир Зеленський допрацює президентом до кінця наступного (ред. 2021-го) року, його рейтинг буде дорівнювати нулю. Нулю! Ця людина вже, скільки б вона не просиділа в Адміністрації президента, в Офісі президента, але ми можемо вже говорити в Адміністрації, бо Офіс вже закінчує своє існування. Вона – вже кульгава качка. Це показали місцеві вибори, це показують рейтинги, це, врешті-решт, показує відсутність більшості у Верховній Раді”, – зазначив Портников.

Журналіст додав: “І ці тенденції будуть посилюватися з кожним днем. Ми одного дня прокинемося в країні, в якій буде тільки один прихильник Володимира Зеленського – сам Володимир Зеленський. І на цьому перелік людей, які очаровані Володимиром Зеленським, закінчиться. Його не будуть підтримувати навіть у найближчому оточенні. Там будуть думати, як його позбутися. Його близькі люди будуть думати, як йому піти з посади президента, тому що він нищить їхнє майбутнє, майбутнє країни і своє”.

Віталій Портников зауважив, що Володимир Зеленський повинен був розуміти, на що він іде й чим балотування у президенти України може для нього обернутися.

“Але це його вибір, він мав усвідомити, коли він сказав, що балотується на посаду президента, що це може закінчитися для нього тільки одним – крахом. Особистісним крахом: крахом президента, крахом особистості, крахом життєвих перспектив, крахом в принципі усього, на що він розраховував до цього, я б сказав, трагічного для себе і нашої країни рішення. Ніякого іншого виходу з ситуації для цієї людини, окрім як крах, немає. Єдине що, як його особистий крах, неуникненний, запрограмований в той день, коли він склав присягу. Оце от був кінець. Людина думає: «От якби мені закінчити життя самогубством? Якби мені розтоптати все те, чого я досяг у своєму житті? Якби мені знищити все? А чом би мені не стати президентом України?» Дуже легкий спосіб самогубства”, – висловився Портников.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини