Якщо стану президентом США, буду вимагати від Європи відшкодування коштів за поставлену Україні зброю, – Трамп

467

Дональд Трамп заявив, що у разі обрання новим президентом США, він наполягатиме на виплаті компенсацій для Сполучених Штатів на відновлення запасів озброєння від країн Європи за військову підтримку Україні.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

У своїй заяві Трамп почав критикувати рішення Вашингтону передати Україні касетні боєприпаси у зв’язку з тим, що у союзників в Європі закінчилися запаси таких снарядів, які б можна було надавати Києву.

Колишній президент США заявив, що менш як три роки тому він “повністю відновив збройні сили США і вивів Америку на таку сильну глобальну позицію”.

“Двадцять дев’ять місяців по тому арсенали порожні, запаси виснажені, казначейство виснажене, ряди військових порожніють, наша країна повністю принижена, і ми маємо корумпованого, скомпрометованого президента, шахрая Джо Байдена, який тягне нас у Третю світову війну”, – зазначив він.

Трамп звинуватив європейських партнерів США в тому, що вони надають мізерну частку допомоги Україні.

Водночас він розкритикував адміністрацію президента США Байдена за те, що вона досі не звернулася з проханням про компенсації витрат за допомогу Україні у війні з РФ.

“Я попрошу Європу відшкодувати нам витрати на відновлення запасів озброєнь, відправлених в Україну. Вони повинні робити це вже зараз, але Джо Байден занадто слабкий, його не поважають, і він навіть не може просити про це”, – сказав він.

“Коли я повернусь у Білий дім, першого ж дня ми повернемось до міжнародної політики, що ставить інтереси Америки на перше місце. Головний інтерес Америки у Східній Європі – мир та стабільність. Ми хочемо, щоб люди припинили помирати”, – додав він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини