“Якщо Господь допустив це, будемо довіряти Йому” – ПЦУ не припинятиме богослужінь

1174

Мирян просять долучатись до молитви Церкви вдома, щоб зменшити ризики розповсюдження хвороби.

Світлина від Митрополит Епіфаній.

Найближчими днями Священний Синод Української Православної Церкви після консультацій із державою ухвалить рекомендації, як звершуватимуть богослужіння в умовах нових обмежень. Про це сказав сьогодні, 5 квітня, глава Православної церкви України Митрополит Епіфаній під час літургії у Свято-Михайлівському соборі, пише Твоє місто.

Митрополит також закликав мирян дотримуватися карантину, залишатися вдома, але долучатися до молитви Церкви за припинення епідемії.

«Перебуваючи вдома в усамітненні долучайтеся до молитви, залишайтеся в єдності з Церквою. Молімося, щоби пошесть згубна припинилася і Бог скоротив цей час випробування. Вимушена відстань і біль подвоюються для нас, тому що Великодні богослужіння доведеться звершити, дотримуючись зовнішніх обмежень. Але ми просимо залишатися християн вдома, щоб зменшити ризики розповсюдження хвороби», – звернувся глава УПЦ Епіфаній.

Митрополит порівняв сьогодні людей із апостолами та учнями Христа, які боялися напередодні страстей Господніх.

«Ми уподібнюємось ученикам Христовим. Нас лякає невідомість того, скільки це триватиме. Хіба Бог не знає про наші випробування сьогоднішні? Чи не має влади змінити це? Ця мета нам зараз незрозуміла, як незрозумілими були ученикам слова Христа про смерть. І ми усі не хотіли б, щоб відбувалося так, як є зараз: щоб не мали ми можливості вільно спілкуватися між собою, як звикли, вільно і без обмежень збиратися на спільні богослужіння, на святкування, як це можливо було робити ще донедавна. Однак якщо Господь допустив це, то будемо довіряти Йому і йти за Ним», – проказав глава УПЦ.

Попри страх потрібно вірити Спасителю, який казав: «Ви сумними будете, але печаль ваша на радість буде», зазначив у своїй проповіді Митрополит Епіфаній.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини