Які авіарейси відкриють зі Львова цього року: маршрут, розклад, ціна

4666

У 2019 році з Львівського міжнародного аеропорту імені Данила Галицького відкриють чотири нові авіарейси, пише Vgorode.ua


Львів–Копенгаген


Трохи більше, ніж за місяць, з 3 березня, зі Львова можна буде полетіти до Копенгагена. Зі Львова літак вирушатиме щосереди та щоп’ятниці о 19:45, з Копенгагена – о 16:25 (за місцевим часом). Час у дорозі – дві години. За інформацією сайту Wizz Air, вартість квитків в один бік – від 909 гривень.


Львів–Прага


У березні також заплановане відкриття нового авіарейсу зі Львова у Прагу. Проте  український лоукостер SkyUp ще не опублікував розкладу відльотів і прильотів. Придбати квиток на сайті авіаперевізника поки що також не можливо.


Львів–Рига


З 2 квітня латвійська компанія аirBaltic відкриє новий авіарейс Львів–Рига. Рейси зі Львова здійснюватимуться у вівторок, четвер, суботу та неділю. Рейси зі столиці Латвії до Львова виконуватимуться у понеділок, середу, п’ятницю та суботу. Час у дорозі – 1:55. Вартість найдешевшого квитка в один бік – 63 євро.


Львів–Одеса


10 червня відкриють прямі авіарейси зі Львова до Одеси. Їх виконуватиме SkyUp. Вирушити зі Львова до Одеси можна буде щовівторка о 13:30. У зворотному напрямку літак вирушатиме того ж дня о 15:30. У четвер та неділю вильоти зі Львова здійснюватимуться о 12:00, а з Одеси – о 10:00. Час у дорозі – 1 година. Вартість квитків український лоукостер SkyUp поки що не опублікував.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини