Як зірки відреагували на смерть легендарного танцюриста Григорія Чапкіса

1229

Смерть легендарного хореографа Григорія Чапкіса стала сильним потрясінням як для українців, так і багатьох знаменитостей. У мережі зірки стали висловлювати співчуття близьким танцюриста, а також згадали щасливі моменти з ним.

Пам’ять Чапкісу вшанували Леся Нікітюк, Володимир Завадюк, Наталя Могилевська та багато інших, передає Обозреватель.

Наталія Могилевська

“Завжди на висоті … Я хочу, щоб вас запам’ятали таким! Мій викладач в Академії мистецтв, мій суворий суддя, мій друг і мій партнер за школою танців! Яка ж це втрата для всіх нас. Ви були таким сильним, ясним, палаючим … Я ненавиджу ейджизм, і ви довели всім невігласам і слабакам, що чоловік і в 90 років може мати лиск, бути зіркою, залицятися до жінок, працювати на повну. Дякую за танець, дякую за наше весілля, дякую за приклад. Прийміть мою подяку і захоплення навічно. Шкода що наша школа не встигла прийняти всіх охочих. Так навчити їх могли тільки ви”

Юрій Горбунов

“Вічна пам‘ять вам, Маестро! Важко без вас тепер уявити “Танці з зірками”! Великий приклад для всіх, як треба любити професію, свою справу і життя! RIP”

Леся Нікітюк

“Світла пам’ять Григорію Миколайовичу… Ми будемо всі сумувати за вами. Плачу”

Володимир Завадюк

“Такі як ви не вмирають, вони живуть вічно. Якби не ви, “Танці з зірками” ніколи не були б такими. Ви часто казали мені, що ця робота тримає вас в тонусі та мотивує жити. А жити ви вміли краще нас 30-річних”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини