Як в Україні послаблюватимуть карантин: ЗМІ опублікували графік

1203

Водночас відкривати кордони поки не планують.
Фото: Роман Балук
Уряд розглядає можливість поетапного пом’якшення карантину, що мають розпочати вже у квітні. Про це повідомляє видання LB.ua з посиланням на ласні джерела, – пише Твоє місто.

Із 14 квітня планують відкрити невеликі магазини, площею до 400 кв. м, а також усі будівельні та садові комплекси незалежно від площі. З 1 травня можуть відкрити інші магазини, торгові центри, перукарні.

Із середини травня хочуть відновити навчальний процес у школах. Також дозволять приймати відвідувачів ресторанам (зараз вони працюють тільки на винос або доставку) і косметичним салонам.

Водночас відкривати кордони поки не планують. Вони можуть залишитися закриті до кінця червня, аеропорти також працювати не будуть. Обмеження на виїзд залежатимуть від розвитку ситуації.

Святкування Великодня забороняти не будуть. Обмеження не дозволяють ходити в гості, але ходити по квартирах і перевіряти дотримання цих правил поліція не буде.

Нагадаємо, минулого тижня прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що уряд розглядає варіанти можливого послаблення карантину для запуску економіки.