Як пройде День Незалежності в умовах карантину: уряд схвалив рішення

1500

На своєму черговому засіданні 19 серпня Кабінет Міністрів схвалив програму заходів до 29 річниці Незалежності України. У розпорядженні мовиться про те, як має відбуватися святкування в умовах карантину й пандемії.

У цьогорічне святкування річниці Незалежності України закладається дещо нестандартний формат, розповів перший заступник міністра культури Ростислав Карандєєв на засіданні уряду, пише 24 канал.

День Незалежності України 2020: як відзначатимуть українці

Наприклад, у столиці хочуть відійти від проведення традиційних урочистостей на Хрещатику й Майдані Незалежності, як це було в минулі роки.

“Ми хочемо надати святкуванню більш духовної складової. Саме тому центрами проведення заходів у Києві буде Михайлівська площа та Софійська площа”, – розповів Карандєєв.

Він підкреслив, що через карантинні обмеження в підготовці до цьогорічного святкування є певні обмеження. У цьому процесі передовсім слід опиратися на постанову про запобігання поширення коронавірусу.

День Незалежності в Києві:

  • Святкування розпочнеться 23 серпня – у День державного прапора. У Києві прапор підіймуть на флагштоці на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.
  • Пізніше 24 серпня президент покладе квіти до Хреста Героїв Небесної Сотні, а згодом візьме участь у вшануванні загиблих захисників України біля стіни пам’яті Михайлівського собору.
  • Далі урочистості продовжаться на Софіївській площі. Там Володимир Зеленський вручить нагороди бійцям АТО й ООС, а потім виголосить свою промову.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини