“Я жодного разу не фанат Порошенка, але те, як його почали “гризти” вчорашні кращі друзі і вірні соратники” – журналіст

1961

“Ще якихось п’ять років тому ніхто не міг навіть припустити, що колишні соратники, союзники Петра Порошенка почнуть від нього відвертатися, та ще й тотально критикуючи. Прислів’я «З такими друзями і ворогів не треба» тепер дуже актуальна.”

Про це на своїй сторінці у Facebook блогер та журналіст Іван Яковина:

“Найменше можна було очікувати критики і звинувачень від Володимира Гройсмана, який раніше зарекомендував себе політиком з зваженими міркуваннями, спокійним тоном, іншими словами скандалістом Гройсмана точно ніхто не рахував. Тепер же він, змінюючи телеканал за телеканалом, почав розповідати, що саме Порошенко не давав йому проводити реформи всі ці роки. Своєю корупцією гальмував розвиток країни. При цьому саме завдяки Порошенку сам Гройсман опинився у першій п’ятірці БПП, а потім з мало кому відомого вінницького мера став главою парламенту, а потім і главою уряду, куди протягнув ряд своїх людей, включаючи скандального міністра соцполітики Андрія Реву. Про вчорашній випад Арсена Авакова і говорити нема чого, тому що міністр МВС постійно шукав можливості дорікнути Петра Порошенка, кулуарно вів переговори про співпрацю з «Нацкорпусом», «Нацдружинами», а з Тимошенко і зовсім було все домовлено про переділ влади, якби не переміг Зеленський. Проте, публічно Аваков раніше ніколи не виступав проти Порошенка і тільки тепер «прозрів», як і Гройсман, розповів, який насправді Порошенко.”

Коментуючи інформацію, блогер, журналіст Іван Яковина у своєму блозі пише, що його його ніколи не можна було запідозрити в якихось симпатіях до Петра Порошенка, навпаки, він тотально його критикував всі п’ять років, але те, як його почали «гризти» вчорашні кращі друзі і вірні соратники – це просто не витримує ніякої критики. Дуже негарно. «Черномирдін якось в аналогічній ситуації сказав самарському губернатору:« Костянтине Олексійовичу, бачите мої залисини? Це тому, що ви їх так довго … вилизували! », – написав журналіст. Він додає, штовхати Петра Порошенка треба було, коли він на троні сидів, а зараз це просто бридко виглядає.”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини