Я залишив їй все: Андре Тан розлучився з дружиною після дев’яти років шлюбу

4603

Відомий український дизайнер Андре Тан розлучається зі своєю дружиною Аліною Харченко після дев’яти років шлюбу.

Про це модельєр розповів в ефірі програми “Світське життя” і зізнався, що вони вже майже рік не живуть разом, передає РБК-Україна.

Крім того, Тан поділився, що розлучився з Харченко на дружній ноті.

“Ми дев’ять років були разом. Я дуже поважаю свою колишню дружину Аліну, тому що вона мені народила дочку Софію. Ми починали з дружби і закінчили дружбою”, – розповів дизайнер.

Що стосується причин розставання, то модельєр заявив, що виною всьому дизайнерські амбіції Аліни. За його словами, піком у шлюбі стали сварки на тлі нової лінійки одягу, яку запустила Харченко. Дизайнер намагався допомогти їй і саме через роботу виникало дуже багато конфліктів.

“Почалися сварки, тому що вона запустила свою лінію одягу Home Wings і я почав їй рекомендувати, що і як краще зробити. Вона сказала, що хоче сама робити свої помилки. і саме на тлі роботи виникало дуже багато сварок”, – поділився Андре.

Він додав, що при розлученні залишив дружині все їхнє майно: великий будинок з великою ділянкою землі і навіть купив новий автомобіль.

“Я залишив їй все. Я залишив їй великий будинок на 500 квадратів, я купив їй новий автомобіль, я щомісяця плачу великі аліменти. Вже пройшло більше півроку і ми нормально спілкуємося”, – заявив модельєр.